PROFF EL&IT AS
Din lokale elektriker

Undertittel

Våre ansatte 

Ken Kristiansen 

Daglig leder og fagansvarlig. 

Telefon: 92 11 88 11 

E-post: [email protected]

Nils Ingar Halgunset 

Prosjektleder Rindal 

Telefon: 92 77 11 88

E-post: [email protected]


John Kvernmo 

Prosjektleder 

Telefon: 90 57 81 22

E-post: [email protected]

Joakim Nærup Hellem 

Prosjektleder 

Telefon: 95 05 00 47

E-post: [email protected]


Oddbjørn Monseth

Montør/tavlemontør

Bred erfaring innen installasjoner i  næringsbygg, industri, automasjonsanlegg og fordelingsanlegg.

Telefon 94 88 04 07

E-post: [email protected]

Øyvind Fossum  

Fagtekniker 

Bred erfaring innen installasjoner i bolig, næringsbygg industri, alarm og dataanlegg. 

Telefon: 92 04 41 94

E-post: oyvind@proffelogit.no

Ole Morten Steien 

Montør/tavlemontør

Bred erfaring innen installasjoner i  næringsbygg, industri, bolig og automasjonsanlegg.

Telefon 48 51 51 90

E-post: [email protected]

Trond Tallerås 

Montør

Bred erfaring innen installasjoner i  næringsbygg, industri og bolig 

Telefon 45 28 22 47 

E-post: trond@proffelogit.no

Dagfinn Husdal  

Montør

Bred erfaring innen installasjoner i  butikk, næringsbygg, industri og bolig 

Telefon 90 56 71 01

E-post: dagfinn@proffelogit.no

Ole Nærvik 

Montør

Bred erfaring innen installasjoner i næringsbygg, industri og bolig 

Telefon 96 23 77 46

E-post: olen@proffelogit.no

Trond Steigedal 

Montør

Bred erfaring innen installasjoner i næringsbygg, industri og bolig 

Telefon 40 01 66 80

E-post: tronds@proffelogit.no


Eidar Monseth 

Montør 

Bred erfaring innen installasjoner i industri/automasjon  

Telefon 90 95 85 41

E-post: eidar@proffelogit.no


Eivind Gunnes 

Montør 

Bred erfaring innen installasjoner i industri/automasjon  

Telefon 91 16 03 81

E-post: eivind@proffelogit.no


Svenn Anders Rye 

Montør 

Bred erfaring innen installasjoner i bolig og industri/automasjon  

Telefon 97 02 44 95

E-post: svenn@proffelogit.no


Håkon Gisvoldløkk 

Montør 

Bred erfaring innen installasjoner i bolig og svakstømsinstallasjoner 

Telefon 41 41 08 13

E-post: haakon@proffelogit.no


Marius Rikstad 

Montør

Bred erfaring innen installasjoner i næringsbygg, industri og bolig 

Telefon 90 92 40 33

E-post: marius@proffelogit.no

Anders Møkkelgård 

Montør

Bred erfaring innen installasjoner i næringsbygg, industri og bolig 

Telefon 90 56 42 73

E-post: anders@proffelogit.no

Bjørn Erik Syrstadeng 

Montør

Bred erfaring innen installasjoner i næringsbygg, industri og bolig 

Telefon 47 81 78 22

E-post: bjorn@proffelogit.no

Lena Monseth  

Lærling 



Sondre Lystad Berg 

Lærling 

Oddbjørn Svinsås 

Lærling 

Maren Normannseth

Lærling 

Klikk her for å redigere tekst